| anonim_4396 a întrebat:

Voi baietii: caredeti ca fata visurilor voastre ar trebui sa fie virgina?

19 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Vai, countess, ce obscenitati ai scris! Stiu ca nu sunt baiat, dar am o curiozitate. Aveam un coleg de liceu cu care am dezbatut problema asta la un moment dat. El voia sa faca sex cu prietena lui, erau de multe luni impreuna, insa ideea lui era asta: fata cu care ma insor e virgina. Nu am reusit sa inteleg cum se impaca faptul ca intr-o relatie vrei sex, dar fata cu care te insori sa fie virgina... Sau iti dai seama ca e fata visurilor si, totusi, renunti la ea pentru ca nu mai e virgina?

nony
| nony a răspuns:

Iti raspund printr-o anecdotá: In 1700 Dracula manca fete virgine.in 2000 Dracula a murit de foamewinking. Daca mai stii vreo virgina sa-i spui si lu Dracula laughing

cami
| cami a răspuns:

Sincer, daca-as fi fost baiat, asa as fi vrut-o pe ~sotia~ mea.

| Silvia a răspuns:

Daca as fi baiat mi-as dori(probabil) o fata virgina pentru a ma simti eu mai "barbat" si pentru a fi primul, insa cum sunt fata, vreau sa nu fie virgin blushing
:d

| Encore a răspuns:

Depinde pentru o relatie serioasa as prefera da blushing
Pentru o relatie de cateva zile nu big grin

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da.in vagin.cur,gura laughing

| Macho a răspuns:

In mod normal da.sa fim seriosi.carui baiat nu i-ar placea ca fata cu care ar vrea sa-si petreaca restul zilelor sa fie virgina. dar dupa cum zicea nony. sunt pe cale de disparitie :-s

| FearNoEvil a răspuns:

Mi-ar placea mie... dar la 27 de ani mai greu gasesti laughing. Banuiesc ca toti cei care spuneti ca da, o sa va schimbati conceptiile peste cativa ani.

| alin88 a răspuns:

A mea asa a fost big grin Si eu la fel laughing

| alexxandru a răspuns:

Da frate. dar nu mai gasesti ambalatewinking!

| draculaq a răspuns:

Cam da big grin
nony, mai exista, cauta mai bine.

| dispe a răspuns:

Eu credeam (in prostia mea) ca e mai important sa fii ultimul nu primul! Va e teama baieti sa nu cumva sa aiba cu cine sa faca comparatie si sa iesiti prost?

| ionnik a răspuns:

E o prostie asta: conteaza sa te iubeasca nu sa fie virgina straight facestraight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draculaq-nony nu facea referire la fetele de gradinita. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma adresez baetilor virgine sunt dar trebuie sa le cauti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol, da sa fie virgina normal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ziua de azi cred ca poti numara pe degete barbatii care se abtin de la sex pana la casatorie...sunt o raritate.asa ca fata nu prea mai are sanse sa fie virgina, saracuta, fiindca daca cumva era, a avut grija viitorul sotior sa o scape de povara. din pacate, asa sunt barbatii din ziua de azi, majoritatea, flamanzi dupa sex, iar daca fata zice nu, nu prea cred ca barbatul se mai gandeste macar la casatorie, cauta pe alta instantaneu.trist,dar adevarat. mi-ar fi placut sa traiesc pe la 1900 crying oamenii erau altfel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar place... pentru ca si e sunt tongue

| ba1atfrum0s a răspuns:

Nu doar daca fata sa dezvirginat cu minebig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinrolling on the floor