| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum v-ati simti cand va vedeti prietenul ca doarme pe marginea patului ( deci distanta intre voi), sta intors cu spatele la tine si in loc sa te tina pe tine in brate... tine perne?

9 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

laughing..Si eu aveam impresia asta, dar m-am obisnuit asa se simte el mai bine sa doarma, inainte de somn stam la tv ma ia in brate dupa ce adormim fiecare in treaba luilaughing) oricum n-ai cum sa stai toata noaptea unul in bratele altuia pentru ca dimineata o sa te doara oasele, cel mai bine e sa stai relaxat, asa ca don't worry, nu-ti mai face inima rea din cauza asta.

| ℓDℓ a răspuns:

laughing
Acelasi lucru si la mine.
La inceput nu imi placea dar acum m-am obisnuit...
Nu iti face griji, barbatii nu sunt prea atenti la lucrurile astea...
El asa se simte bine sa doarma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In incercarea de a preveni o eventuala criza de identitate iti zic ca te preocupa prea tare nimicurile. Omul se simt mai confortabil stand asa. La urma urmei, eu ca tipa m-as simti sufocata sa fiu tinuta toata seara in bratelaughing. Dar de, aici interveniti voi, sentimentalele.

| Schwarzz a răspuns:

Pai trebuie sa-i placa si lui si sa-i fie si lui bine, nu numai tie. Poate lui nu-i e confortabil sa te tina toata noaptea in brate.

| Angelaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa fiu toata noaptea tinuta in brate...dar nu stiu ma simt aiurea.
Il vad cu 2 perne in brate si le strange si le strange, cateodata am impresia ca nici pe mine nu ma strange asa. Azi dimineata aveam un scaun langa pat si a pus perna acolo ( nu stiu de ce) dar dupa cateva minute a intins mana si statea asa...eu eram mai aproape nu putea sa o puna pe mine? uof

| ynna93 a răspuns (pentru Angelaaa):

Omu e obisnuit cu perna, ce sa-i faci? lasa-l in pace, nu te mai agitat atat.

| DeeaMarry a răspuns (pentru Angelaaa):

Foarte amuzanta descrierea situatiei laughing, desi pentru tine stiu ca e destul de aiurea.
Ai incercat sa discuti cu el? I-ai spus ca te simti ciudat?
Eu cred ca e singurul care poate sa te linisteasca.

| Angelaaa a răspuns (pentru DeeaMarry):

Pai i-am mai zis... avem multe perne...de obicei le duc in alta camera si las numa 2 sa avem unde sa punem capu;. Azi noapte s-a dus sa isi mai aduca 2. Daca are norocul sa se trezeasca inaintea mea, arunca pernele si ma ia pe mine in brate, dar se intampla asta de putine ori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Angelaaa):

E vorba doar de comoditate. Perna e mai pufoasa si mai delicata la atingere. Nu te mai ataca singuricatongue