| Anxiousy a întrebat:

Vorbeam dimineata cu iubita mea la telefon(eram mai suparati ca gresisem amandoi dintr-o chestie si azi am vb la telefon) si i-am zis ca azi vin si eu la scoala si mi-a zis ca mai bine stau acasa ca nu are chef sa ma vada si imediat a zis ca a glumit si eu i-am zis ca nu imi plac glumele de genu sa se puna in locul meu ar accepta? si mi-a zis ca a ca eu nu stiu ce e aia gluma ca, cu mine nu poate glumi si mi-a inchis telefonul mi-a zis ca are treaba(si nu are)

Sunt eu de vina? Ar fi trebuit sa accept gluma aia? Ce sa fac ca nu mai vreau sa fiu indiferent i-am zis ca ma schimb

5 răspunsuri:
| NotToday a răspuns:

Glume de rahat oh go on Comporta-te si tu la fel cu ea si dupa aia spune-i ca asa te simti si tu cand incepe cu glumele ei...

| Lilianalili a răspuns:

Nu stie ce vrea...

| Intrebaricuraspunslogic a răspuns:

Bai oameni buni asa suntem noi fetele cateodata.Dar cu varsta trec toate astea.Ea face asta ca sa te faca sa te simti naspa sa o cauti dupa dar isi da seama abia apoi ca nu e chiar placut si se scuza prin "am glumit".Nu lua lucrurile astea in seama daca sunt singurele probleme in relatia voastra.

| Anxiousy explică (pentru Intrebaricuraspunslogic):

Asa mi-a spus si mama ei, sa nu le iau in seama ca sunt singurele probleme si de ce astea minore sa ne supere si sa ne strice relatia noastra, a spus ca nu o sa mai faca glume de genul asta si s-a intamplat asa si ca stie ca a gresit si isi cere scuze, sper sa nu se mai intample.

| Intrebaricuraspunslogic a răspuns (pentru Anxiousy):

Stai linistit o sa se mai intample.Dar incearca tu sa eviti vreo cearta pe tema asta, ca s-ar putea reactia ei sa fie una mai dura. Daca stii ca te iubeste incearca sa te gandesti la asta si ca nu o face cu intentie ci copilul si nevoia de afectiune si de atentie o face. happy