| AntiHrist a întrebat:

Vreau sa va rog daca ma puteti intelege si pe mine sa imi explicati un lucru daca ar fi bine sau nu. Ma cert non-stop cu prietena ea are 15 ani eu 16 din motivele fumezi, te joci pe pc, imi interzice sa ma vad cu anumiti prieteni si eu ii interzic anumite chesti recunosc. Ne certam la inceput din motive mai... acceptabile acum de cand ne-am impacat ultima data s-a facut rece. am inceput sa simt eu ca isi bate joc de mine si ne certam din orice lucru spus iar eu ma rog mereu de ea sa nu ne despartim o sun isi inchide telefonul iese de pe tot de pe internet si daca ne despartim tot eu ma duc imi cer scuze etc chiar daca e vina ei. doar sa stam impreuna. ce credeti ca as putea sa fac va rau dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nesatori a răspuns:

Saracu de tinehee hee. Si u ai partea ta din vina, si prietena ta are. Pe orice fata ar deranja-o faptul ca iubitul ei fumeaza, si ca se joaca pe pc si nu ii mai da atentie. Mai bine ati vorbi sincer unul cu altul si ati ajunge la un compromis. Si daca va certati chiar atat de des, mai bine va despartiti o perioada, si astepti sa vezi daca ea se va intoarce la tine. daca nu, inseamna ca nu tine la tine asa cum ai crezut. Uneori trebuie sa cedeze si ea...

8 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

INDIFERENTA doare cel mai tare.Asa ca, plateste-i cu aceeasi moneda. Daca te iubeste, ea va fi cea care va isi va cere scuze pentru a nu te pierde.

| EnvyU a răspuns:

De ce te chinui asa? iti place sa te sacrifici doar ca sa fi cu ea? si nici macar nu esti cu ea in adevaratul sens. A fi cu cineva pe care probabil il iubesti nu inseamna totul de pe lume. Eu te sfatuiesc sa ii zici asa frumos de tot cand o mai suni, "Buna, adio!" si inchizi. atat, pa, la revedere, nu o mai suni, incerci sa o uiti, incearca sa iti dai seama ca s-a terminat relatia voastra daca se comporta asa. Nu are rost sa te chinui si probabil sa o chinui si pe ea, va eliberati de o povara happy alta la rand.

| Dracce a răspuns:

Hmmm, nu cred ca e cea mai buna pentru tine.
Ar trebui sa-i acorzi si tu indiferenta sa vezi ce s intampla, si daca va despartiti pur si simplu ia-o de la inceput cu o alta fata.

| SweetSacrifice a răspuns:

Pfff,sti cum sunt fetele.Ea iti vrea binele.Eu sunt fata,si o inteleg dintr-un anumit punct de vedere.Ea vrea sa fi sanatos, de aia iti zice sa nu mai fumezi.Acum nu stiu ce sa zic.Mai exista si posibilitatea sa vrea sa te schimbe,doar ca asa ii place ei mai mult. Oricum,din ce am inteles eu,cred ca ea te placea mult,dar s-a cam plictisit de tine, si daca zici ca s-a racit, ai grija sa nu fie impreuna cu alt baiat.

| AntiHrist explică:

Sa recapitulez ii zic ceva ii spun de ex stai te rog. si ea imd iese isi inchide telu etc zice gata vreau sa te uit si eu mereu ii zic stai te rog nu vreau sa ma desp de tine. nsuh ce sa mai cred in ultimele zile asa face.

| AntiHrist explică:

Ii dau atentie vorbim non-stop pe skype ii zic mereu ii raspund mereu cu fumatu am mai laasat fumez mai rar si cand imi da ea voie. da acum daca fac ceva i-am zis ceva cat de mic nu neaparat mare imediat ne despartim parca nu o mai doare deloc ca sunt cu ea

| ionelabogdan1997 a răspuns (pentru AntiHrist):

Te iubeste mult... Iar nici ea nu isi da seama ce se intampla in ultima vreme si sunt sigura ca ii pare rau de cea ce face. love struck

| Elf_6325 a răspuns:

Sex de impacare.