Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

A intrat cineva la facultate in Anglia?
Am nevoie de ajutor legat de scrisoarea de recomandare pentru ca i-am cerut dirigentului sa imi faca una, dar el a zis sa o fac eu si dansul doar sa o semneze. Bun, am facut-o, problema este ca nu stiu daca in aplicatia pentru UCAS daca atunci cand o sa dau emilul lui o sa ii ceara sa puna scrisoarea acolo sau nu...
Poate sa ma ajute cineva?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru a-ti spori sansele de succes, zic sa apelezi la Simon Parker --- consulta site-ul "University Admission Consultancy" :
http://www.albioninternational.eu/ro/3/who_we_are.html

Vezi review-uri :
http://www.albioninternational.eu/ro/10/success_stories.html

| kynet a răspuns:

Ca da... asta iti cere cand faci facultate in Anglia ...scrisoare de la diriginte rolling on the floor))

| RandomGirl a răspuns (pentru kynet):

Habar n-ai despre ce e vorba si totusi te bagi.
Am nevoie de o scrisoare de recomandare de la un profesor, nu conteaza ce fel de profesor e, important e sa ma cunoasca.
Si ca sa stii, intr-adevar o sa ajung la facultate in UK.

| Nicoletan a răspuns:

Nu prea am inteles ce vrei tu sa zici. din cate stiu eu trebuie sa lasi o adresa de email impreuna cu scrisoarea de recomandare si pe aceea adresa de email vei primi un mesaj in care trebui sa confirmi nu stiu ce.