| aannuuttzziikk a întrebat:

Anul acesta dau bacul si as vrea sa stiu, daca nu o sa iau nota de trecere, o sa pot primi diplomele pentru atestate si diploma de competente profesionale? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Da, stai linistit, le vei primi. Am un prieten care nu a luat bacul, dar s-a folosit de diploma de competente profesionale pentru a se angaja in strainatate...
Paa! happy

3 răspunsuri:
| OanaDs a răspuns:

Eu am patit asa si mi-am luat toate diplomele mai putin aia de bacwinking dar diplomele de competente erau valabile doar 6 luni...nu stiu daca s-o mai fi schimbat ceva