| anonim_4396 a întrebat:

Am dat examenul de licenta si urmeaza sa ma inscriu la master in aceeasi universitate. Am inteles ca trebuie sa fac o cerere de lichidare, cum ca n-am restante la biblioteca, camin, etc pentru a-mi retrage dosarul de la facultate. Aceasta lichidare este obligatorie? in conditiile in care eu voi ramane la master in aceeasi universitate. Si dupa aceasta lichidare mi se va inapoia si diploma de bac?

1 răspuns:
| anadark84 a răspuns:

Da, e obligatorie fisa de lichidare. Asa vei face si cand vei termina masterul.
ASta e Romania... umblat aiurea dupa stampile, stat la cozi, hartoage...