| 10Tenten10 a întrebat:

Am decis să dau bacul la logică și nu doresc să îmi iau meditații pentru că am înțeles materia și am luat note bune, dar îmi poate spune cineva exact din ce lecții voi da? Profesorul meu de la clasă spune că la bac se testează mai puțin decât ce am făcut la clasă, dar nu a spus exact ce lecții. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Încearcă să faci rost de acele scheme (care contează ~70%), teorie foarte puțină îți trebuie și în rest poți lua nota mare în maxim 1 luna de uitat peste ceea ce am menționat eu. Da, când am spus de uitat (aruncat privirea), chiar la uitat m-am referit, că este foarte simplu de memoratwinking.

| TristanTzara a răspuns:

Nu dai din logica propozițională. În rest dai din ce intră în logică categorică, definiție, clasificare și silogisme cam asta. Dacă vrei să faci pregătire e un canal de Youtube, Marc Rus, uită-te pe-acolo!

| BlackLight1987 a răspuns (pentru TristanTzara):

Emil Moise, am auzit ca are un procent de promovabiliate de 100%.hee hee

| TristanTzara a răspuns (pentru BlackLight1987):

Emil Moise nu e ăla contra simbolurile religioase din clase?
Nu știu la cine te referi?

| BlackLight1987 a răspuns (pentru TristanTzara):

Da,și este profesor de logica si argumentarewinking