| Zdrendea_Sergiu_1980 a întrebat:

Buna seara,am si eu o intrebare,
Cand am completat foaia de examen am scris tot cu litere mari,dar cand am ajuns sa scriu litera,,S" din greseala am facut,,s" mic,insa nu am scris toata litera si am facut un S mare peste cel mic,Si se vede asa un pic mai ingrosat,in rest nimic probleme, imi poate anula lucrarea sau ceva?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Emoțiile, bată-le vina! : ))
Dacă era cazul ți-ar fi anulat-o (până acum!) profesorii asistenți (supraveghetori). Însă nu îți face griji...

5 răspunsuri:
| Anooonimmm21 a răspuns:

Daca ai scris in coltul in care se indoaie foaia nu ar trebui sa iti faci probleme

| Zdrendea_Sergiu_1980 explică (pentru Anooonimmm21):

Nu a fost pe partea care se îndoaie,dar nu se vede tare,adică la un,, S" partea de jos a literei e doar puțin mai îngroșată, atât, in rest nu am făcut nici cea mai mică greșeală, asta îl poate motiva pe corector sa nu o ia ca semn? faptul ca e foarte minora greșeală și restul a ieșit curat tot

| Zdrendea_Sergiu_1980 explică (pentru Anooonimmm21):

Nu era in partea care se îndoaie, greșeală e un,, S" cu jumătate din el puțin îngroșat, faptul ca restul lucrării nu a avut nici cea mai mică greșeală și ca greșeală aia era Lica rău de tot îl poate motiva sa nu treacă ca semn?

| Zdrendea_Sergiu_1980 explică (pentru Anooonimmm21):

E un, S" îngroșat foarte puțin in partea de jos, dar restul lucrării era fără cea mai mică greșeală, asta îl poate motiva pe corector sa nu treacă ca semn?