| CristianAlbert2 a întrebat:

Am făcut un videoclip pe Tik Tok și am spus că Ion Antonescu este un erou național. Cineva mi-a comentat și mi-a spus că e un criminal și cultul criminal se pedepsește, mi-a spus că imi face citație în curând. Pot păți ceva dacă am zis despre Ion Antonescu ca e erou național?

Răspuns Câştigător
| Meme10Meme a răspuns:

Te trolleaza. Si judecatorii nici nu ar lua in serios acest caz, stai calm. Sunt o multitudine de video-uri in online care ii promoveaza pe legionari si pe fascisti si nu au primit niciun dosar penal. Si trebuie sa ii explici acestui om ca tu il consideri patriot si erou pe Antonescu pentru ca a luptat pentru binele tarii. Doar nu sustii anti-semitismul, nu? Si trebuie sa ii mai zici ceva, Antonescu nu a facut atatea crime, evreii fiind dusi in lagare unde nu erau omorati. Nu mai sunt evrei in Romania din cauza faptului ca au fost vanduti de Ceausescu.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tu chiar pui botul la ce spune un prost pe tik tok? ce poate sa iti faca? te da in judecata ca ai zis o vorba? imi vine sa rad, unii sunteti creduli rau

| Alverto a răspuns:

De asta copii, părinți, bunici ștergeți-vă tik-tok-ul! O adevărată pierdere de timp, energie și micșorare a iq-ului

| Meme10Meme a răspuns:

Da-l naibii ca era un copil de 12 ani prost care nici nu cunoaste codul penal.

| CristianAlbert2 explică (pentru Meme10Meme):

I-am spus să se intereseze mai bine și mi-a zis că mă va informa judecătorul

| Meme10Meme a răspuns (pentru CristianAlbert2):

Te trolleaza. Si judecatorii nici nu ar lua in serios acest caz, stai calm. Sunt o multitudine de video-uri in online care ii promoveaza pe legionari si pe fascisti si nu au primit niciun dosar penal. Si trebuie sa ii explici acestui om ca tu il consideri patriot si erou pe Antonescu pentru ca a luptat pentru binele tarii. Doar nu sustii anti-semitismul, nu? Si trebuie sa ii mai zici ceva, Antonescu nu a facut atatea crime, evreii fiind dusi in lagare unde nu erau omorati. Nu mai sunt evrei in Romania din cauza faptului ca au fost vanduti de Ceausescu.

Răspuns utilizator avertizat