| skaunel a întrebat:

Am fost in Anglia dupa terminarea studiilor de clasa a 8-a in august, in septembrie am fost la o școală din Anglia in anul 12 si am terminat primind niste note ok in examenul gcse. Dupa un an exact m-am intros in Romania, intrebarea mea fiind cum pot echivala gcse-urile in Romania? Va trebui sa repet a 9-a?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Numai inventii mincinoase ai in cap laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Te droghezi cumva, debati campii cand tu nu ai macar idee despre ce vorbesti...

Ai uitat ca ai 14 anisori si abia ai terminat 8 clase?
inapoi la scoala sa faci clasa 9 si 10 clase, ca-i obligatoriu!

| MrAM a răspuns:

Si cu anul 9, 10, 11 ce ai facut?