| Maria147258 a întrebat:

Am mari probleme la scoala. Am varicela si nu imi mai trece. Sunt in clasa a XII-a sem I si e perioada tezelor. Nu am note, decat la cateva materii. La prima teza profesoara m-a trimis acasa pentru ca sunt contagioasa. Stau acasa de 15 zile si nu stiu ce se va intampla cu situatia mea scolara. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sn1p3r a răspuns:

Ai timp destul sa iei note si sa dai si tezele.Tu sa inveti ca restul' se rezolva.happy

1 răspuns:
| ღClauuღ a răspuns:

Pai ar trebui sa te pui sa inveti caci daca n`ai note profesorii te vor asculta la toate orele ca sa-ti puna nota, si despre teze o sa te puna singura in ultima banca in ora respreciva si o sa o dai.