| Sara2 a întrebat:

Am muncit undeva iar cand a venit ziua salariului nu m-a platit, am mai asteptat cateva zile si nimic ce pot face pentru a imi recupera banii?

4 răspunsuri:
| AresLusitani a răspuns:

Pai da ori mergi si vb cu superiorul tau, daca se rezolva e bine, daca nu mergi la politie si faci plangere baftawinking

| Buburuza2222 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu seful tau pentru ca stii tu cum e omu', mai de graba romanul... ee daca nu-i cere de ce sa-i mai dau! Si pana la urma banii aia sunt munca ta si ii meriti!

| GIRLBELIEBER a răspuns:

Pai trebuie neaparat sa vb cu seful tau

| alexaalexandraaa a răspuns:

Mergi cu contractul de munca la ITM( INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA) si depui plangere si asa o sa iti dea banii.