| millar a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va cer un sfat sa îmi spuneți daca asi mai putea face ceva
Azi trebuia să ne ducă un test la matematică celor care au rămas în stare de corigenta și sa facă media cu portofoliu doamna nu a venit și ne.a încheiat media alt profesor(mi.a iesit4) și o colega de a mea care avea aceiași situație ( in stare de corigenta ) ia încheiat media cu 5 Ar fi trebuit să ne asculte măcar că aveam dreptul la in o nota in plus scrie in regulamentul ministerului că cei în stare de corigenta au dreptul la in că o nota.Ce as putea face? Sa.ar putea anula media cumva daca ne aduce testele și i-au nota de care aveam nevoie sa trec?

1 răspuns:
| Vlad617 a răspuns:

Daca media ta e deja incheiata, nu ai ce sa ii mai faci. Incearca in semestrul 2 sa inveti mai mult sa o indrepti. (iti trebuie macar 6)