| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi de la voi, cei care ati sustinut proba de bacalaureat la istorie.
Cu cat timp ati invatat si cum ati invatat mai usor, in asa fel incat sa intelegeti? Va rog, ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Eu am luat 8.50 la istorie.Nu prea am știut la subiectul 3, la eseul acela.Tin minte că nu am reușit să învăț toată materia.A fost o grămadă, nu se mai termina, e ceva de groaza, apuca-te din timp că e toată istoria romanilor. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Floreenofficial):

crying( pfi nu stiu ce voi face..ca nu prea o inteleg

| Floreenofficial a răspuns (pentru anonim_4396):

Invata cat mai mult.

| Codrinn69 a răspuns:

Sfatul meu este sa inveti cat mai mult, dar sa nu te consumi doar pe asta. Trebuie sa te calmezi cu gandul ca inveti si totul va fi bine. Mult succes!