| Timiii a întrebat:

Am nevoie URGENT de un raspuns. Cati ani are galaxia noastra?

FUNDA. big grin

Răspuns Câştigător
| An3n1m a răspuns:

Ultimele studii arata ca galaxia noastra are varsta de 13, 6 miliarde de ani Funda?

| Timiii explică (pentru An3n1m):

Multumesc!

| An3n1m a răspuns (pentru Timiii):

Cu mare placere!

6 răspunsuri:
| 7MBiancaM7 a răspuns:

Sall! Virsta Galaxiei:
Ultimele studii arata ca galaxia noastra are varsta de 13, 6 miliarde de ani. Asta arata ca este aproape la fel de batrana ca si universul. Daca vrei mai multe detalii intra aici : http://www.referat.ro/referate_despre/cati_ani_are_galaxia_noastra.html. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

| EmanuelB a răspuns:

Aproape 14 miliarde

| TheJoker08 a răspuns:

15 miliarde de ani

| PatyBăă a răspuns:

Ultimele studii arata ca galaxia noastra are varsta de 13, 6 miliarde de ani.
Sper ca te-am ajutat.