| Cr7adi a întrebat:

Am o problema am lipsit de la scoala in 20 februarie fiindca am fost racit si m-a durut gatul m-am dus la doctor si mi-a dat scutire pe 20 numai ca am mai stat acasa si in 21 si 22 ca nu mam simtit bine si i-am zis la diriginte numa ca o zis sa chem parintii la scoala ca cica am chiulit ma pot duce la medic sa-mi dea si pe 2122 motivare?

4 răspunsuri:
| lipsk003 a răspuns:

Da ii spui ca te-ai simtit rau si sigur o sa-ti dee motivarehappyhappyhappyhappybig grinbig grinbig grinbig grin

| lipsk003 a răspuns:

N-ai pentru ce:-p:-p

| cristinamo a răspuns:

Poti sa iti cumperi o scutire falsa daca vrei sa nu afle parinti tai ceva daca ai mia chiulit.laughing)