| Gabriell1992 a întrebat:

Am o rugaminte, sunt persoane care detin rezolvarile complete ale subiectelor de bacalaureat la matematica M1? Eu am dat in urma cu cativa ani la M2, dar am nevoie sa invat matematica M1, iar rezolvarile complete mi-ar fi de mare ajutor. Le-am cautat pe net, dar nu mai sunt.

Răspuns Câştigător
| Anca6991 a răspuns:

Http://www.mateinfo.ro/......-mate-info (primele 2)
Sper ca te ajuta, e pentru profil real, deci M1.

7 răspunsuri:
| Anca6991 a răspuns:

Eu am dat anul trecut M1, dar nu mai stiu exact exact cum era, asa ca am cautat si uite, cred ca astea sunt: https://www.youtube.com/watch?v=38lUGYiAQ5M

| Gabriell1992 explică (pentru Anca6991):

Buna, eu imi doresc 100 de variante rezolvate complet, dar in format jpg. Stiu ca exista pentru M2 deoarece le-am avut, dar acum am nevoie pentru M1. Sunt sigur ca sunt persoane care le au salvate in calculator. Au fost sterse de pe internet, de aceea nu le mai gasesc.

| Anca6991 a răspuns (pentru Gabriell1992):

Am crezut ca ceea ce s-a dat, greseala mea. Ai dreptate, e posibil sa le aiba cineva. Tu vrei variantele din 2015 sau orice variante din anii trecuti?

| Gabriell1992 explică (pentru Anca6991):

Nu conteaza, pot fi si din 2007.

| Gabriell1992 explică (pentru Anca6991):

Sunt recunoscator faptului ca incerci sa ma ajuti! Din pacate, sunt doar baremele, nu rezolvarile complete. In fine, iti voi declara acest raspuns ca fiind castigator deoarece ai incercat sa ma ajuti. Multumesc!

| Anca6991 a răspuns (pentru Gabriell1992):

Despre rezolvari complete chiar nu stiu, nu am mai vazut deci na, asta era singurul lucru pe care il puteam face. Sper ca te ajuta intr-o oarecare masura si imi pare rau ca nu am putut face mai mult.

| Anca6991 a răspuns (pentru Gabriell1992):

Http://www.mateinfo.ro/......-mate-info (primele 2)
Sper ca te ajuta, e pentru profil real, deci M1.