| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru. sunt anul 1 la instalatii si e DE CACAT. domeniul imi place dar mi-e ca nu o sa fac fata mai incolo si ca o sa pierd mult timp cu facultatea asta ca in final sa nu ajung nicaieri. ce ma sfatuiti sa continui in anul 2 intre toti pularaii, sa-mi pun baza in facultate ca o sa ma ajute in cariera sau sa ma duc la o facultate usoara pe care stiu ca o termin, sa ma distrez cat sunt tanar, sa obtin o diploma si sa-mi croiesc singur drumul? mersi mult si scuze de limbaj...eram baiat destept pana sa intru la facultate de ingineri

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Asta trebuia sa te decizi inainte dar acum daca ai ceva vreme de cand esti inscris nu mai poti da timpul inapoi, tragi si daca nu-ti convine in viitor mai faci un curs de calificare si lucrezi in alt domeniu.