| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o dilema in ceea ce priveste facultatea mai precis orasul. Sunt din Brasov si vreau sa dau la facultatea de geodozie si cadastru. Exista si in Brasov aceasta specializare dar ma gandesc si la varianta sa dau la Bucuresti pentru ca este la capitala si ma gandesc ca dupa terminarea facultatii am mai multe sanse de angajare. Nu stiu ce sa fac. La Brasov ar fi mai la indemana, dar ma gandesc si la viitor. Ce m-ati sfatui?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ramai acasa.

| Blamely a răspuns:

Nu contează că-i faculta la Brașov sau la București, tot atâtea șanse ai după ce o termini.