| mihaibossmessi90 a întrebat:

Am si eu o problema mare cu liceu.
am terminat 10 clase trecusem a 11-a am ramas repetent de 2 ori din cauza prostiei mele acum mi-am dat seama ca pierd enorm de mult m-am inscris din nou la aceeasi scoala dar problema este trebuia normal sa ma inscrie in clasa a 11-a dar nu stiu de ce sunt a 10-a ce as putea face eu normal am terminat a 10-a va rog ajutati-ma am intrat in depresie de 2 zile nu pot sa numi iau gandu de la aceasta problema sad.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anton_Elisa_Andreea_1993 a răspuns:

Cred ca undeva este o greseala.
"Repetent" inseamna sa faci inca o data anul pe care nu l-ai promovat, in cazul tau clasa a11-a, din cate am inteles eu.
Vezi ca nu cumva sa fie o greseala a lor ca te-au bagat clasa a 10-a si tu iti bati capul degeaba. Intreaba la scoala de ce si cum, iar daca poti adu si dovezi cu care sa demonstrezi ca tu ai terminat a 10-a. mult noroc! happy

1 răspuns:
| adelina19 a răspuns:

Od doamne. eu zic sa pleci la cersit in Franta.