| 30121983 a întrebat:

Am terminat la USAMV Cluj si vreau sa urmez cursurile unui modul pedagogic si nu stiu unde sa ma duc, ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

Va multumesc.

5 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Poti sa urmezi un curs postuniversitar organizat de Universitatea "Babes-Bolyai" Cluj-Napoca.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intereseaza-te la DPPD (Directia pentru pregatirea personalului didactic). Ei se ocupa cu asta. Succes!

| Brigitta a răspuns:

Nu stiu daca universitatea ta are modul pedagogic (ar trebui sa aiba), te duci la secretariat si intrebi.
La UBB stiu sigur ca este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Era bine daca faceai acest curs in timpul facultatii, erai rezolvat/a acum.
Mergi chiar la Universitatea unde ai terminat facultatea si intrebi la secretariat. Orice universitate are acest modul de pedagogie.
Mult succes.
Pa, pa.

| dedeutza_9286 a răspuns:

Buna, si eu vreau sa ma inscriu la usamv la controlul si expertiza produselor alimentare. se da ceva examen ca sa intri la aceasta facultate /acest profil? mersi