| sergiu2525 a întrebat:

Am tinut post de luni, m-am spovedit ieri, cand renunt la post? in seara de ajun sau in dimineata de craciun? ca vrea sa ma si impartasescbig grin

Răspuns Câştigător
| teutzyka a răspuns:

Trebuia sa te impartasesti azi pentru ca e ajunu nimeni nu cred ca mai tine post si azi...
parerea mea este ca daca tii neaparat sa te impartasesti banuiesk ca te poti impartasi maine dimi sitrebuie sa tii post pana maine
daca nu... renutza la post oricum Doamne Doamne a vazut bunavointza ta de acolo de sus:X
pup sarbatori fericite:X

2 răspunsuri:
| zeg685 a răspuns:

Trebuie sa te impartasesti daca ai tinut post maine, in prima zi de craciun cand se mai impartasesc si altii oameni.
Funda?

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Trebuie sa renunti la post in cea din prima zi de Craciun.Si astazi trebuia sa te impartasesti. Funda plz...