| RaduMarsin a întrebat:

Am vazut ca de anul asta, la evaluarea nationala si la bac se da si subiecte grila. Este deja acceptata, sau e doar o idee?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este oficial cauta pe google

| Rotazi a răspuns:

Este doar o propunere. Nu se stie daca se va aproba, sau nu.

| Demetrov a răspuns (pentru Rotazi):

Prietene, au fost introduse oficial.

| Rotazi a răspuns (pentru Demetrov):

La stiri, nu asa a fost prezentata informatia. Uitandu-ma la data articolului din link-ul dat de @Zigovit, este dupa prezentarea de la stiri.

| Rotazi a răspuns (pentru Demetrov):

Iata prietene, acum a aparut la stiri Ministrul invatamantului si e mare scandal pentru publicarea pe site a informatiei ca testele grila sunt aprobate. Nu se aprobase nimic, nu se discutase macar, aceasta idee.

| QuelQui a răspuns:

Nu, inca nu se dau subiecte grila. Doar s-a propus.