| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Rezolvarile la Subiectele pentru Bacalaureat 2009 la Limba si Literatura Romana. As dori si eu Rezolvarile la subiectele pe 2009.Sa ma ajutati si pe mine sa-mi spuneti si mie unde gasesc Subiectele la Limba si Literatura Romana din acest an.

2 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Am eu carticele din 2009 la toate materiile de bac cu rezolvari.
daca ai nevoie da mes.eu de acolo am invatat.

| kinley a răspuns:

Sunt destule carti. eu am luat in 2008 " modele de rezolvare a subiectelor pentru examenul de bacalaureat " editura art de monica h. columban, iulia pop si catalina radu.aici gasesti toate variantele rezolvate.