| Raul22222 a întrebat:

Aş dori să fac facultate de informatică, doar că sunt la filologie clasa a XI-a. Nu o sa dau bacalaureat la matematica sau informatica. Anul acesta la facultate s-a intrat pe baza de dosar, este cineva care a intrat in Iasi, la info de la filo? (La UAIC)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt tot din Iasi.Parerea mea este sa te duci la Universitatea Gheorghe Asachi la facultatea de de Automatica si Calculatoare pentru ca ai mai multe avantaje cand termini aceasta facultate.De exemplu:ai mai domenii in care sa profesezi.La UAIC sunt doar cateva domenii.Recomandarea mea este sa te informezi mai bine.Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mai multe domenii*scuze.