| X a întrebat:

As vrea sa dau si eu la liceul din alba-iulia dar vreau sa stiu urmatoarele:
cand se dau probele, care sunt, in ce constau.
ce medie trebuie.
cate locuri sunt.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La care liceu din Alba Iulia? Ca doar nu-i Poplaca sa aiba un singur liceu, ce naiba!

| laptopbun a răspuns:

Probabil vrei la liceul militar, asa am inteles eu din alta intrebare de a ta. Poti sa te uiti pe site-ul lor: http://www.colmil-mv.ro/

| Sharky_7255 a răspuns:

Presupun ca vorbesti de Liceul Militar. Daca de el este vorba:
Probele sunt urmatoarele - medicala, pshihologica, fizica si scrisa. Sunt 100 de locuri si aproximativ 1000 inscrisi. Se intra in ordinea mediilor, cel putin 9 ti-ai trebui ca sa ai sanse sa intri.