| deeadeea111 a întrebat:

Astazi am dat un test la chimie, apropo sunt in clasa a 8a
si desi stiam sa rezolv o problema nu stiu ce am facut pe acolo si am scris sub substante in loc de numarul de moli, masa moleculara
abia dupa ce am predat lucrarea mi-am dat seama si chiar conteaza foarte mult deoarece valoreaza 3 puncte din cate tin eu minte totusi poate imi va da ceva pentru am calculat unele lucruri si bine la proiblema
daca as lua 7 ar fi destul de grav deoarece nu-mi va iesi media (tin sa mentionez ca am doar note de 10)
voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| R0BERTT a răspuns:

Asta e! Data viitoare sa fi mai atenta. Multa bafta!

| deeadeea111 explică (pentru R0BERTT):

Multumesc

| R0BERTT a răspuns (pentru deeadeea111):

Nu e o tragedie!happy Data viitoare sa faci de 10.

| deeadeea111 explică (pentru R0BERTT):

Apropo astazi ne-a adus rezultatele si am luat 9 la test si m-am bucurat foarte mul. Oricum din partea mea primesti funda deoarece ai fost singurul care m-a incurajat

4 răspunsuri:
| R0BERTT a răspuns:

Felicitari!:*, vezi nu trebuia sa-ti faci griji!happy