| andalutza a întrebat:

Auziti am si eu o intrebare.La profilul Stiinte ale Naturii la ce se da bacul? Adica sunt curioasa se da si o limba straina, sau se da si informatica pentru ca e profil real? Astept raspunsuriwinking

Răspuns Câştigător
| nush95 a răspuns:

Dai la romana, matematica M2, si la alegere dintre fizica, chimie, biologie.
Dai bac la o limba straina...nu se dau note, ci calificative...
La informatica nu dai bac.

| andalutza explică (pentru nush95):

Si de exemplu daca ai certificatul Cambridge mai dai si la Limba Engleza? Sunt curioasa deoarece am auzit multa lume ca daca da Cambridge nu mai da bacul la englezahappy.

| nush95 a răspuns (pentru andalutza):

Asta nu stiu sigurhappy...iti recomand sa-l intrebi pe profu/profa de engleza, el/ea stie mai multehappy.