| Nagy_Cristina_2000 a întrebat:

Bună, am nevoie de ajutor! Astazi nu am fost la școală din motive medicale, iar o profesoară mi-a dat o notă direct în catalog fără să fiu prezenta. Are voie să facă asta?

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Nu. Daca nota nu era pentru un test din trecut, sau ca te-a ascultat acum cateva ore, nu are voie. Poti merge la directoare/diriginte sa iti anuleze nota(se poate face asta).

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Umm, daca e o nota la o lucrare, test, etc. normal ca poate sa o treaca in catalog. De ce nu?