| Ailyne a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreau sa dau la facultatea de psihologie si stiu ca cea mai buna din tara se afla in Cluj, dar e mult, mult prea departe de casa. Asa ca stiti cumva care e cea mai buna facultate din Bucuresi?

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nu cred ca cea de la Cluj e cea mai buna, cred ca are un bun management de imagine si atat. Ma rog, pentru cei care cred doar in teoriile cognitiv comportamentale Clujul e cea mai buna varianta.

Eu am terminat psihologie in Timisoara si nu sunt deloc multumita. Cea de la Bucuresti este cea mai buna din punctul meu de vedere si ma refer la Universitatea din Bucuresti, Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei. Daca iti doresti sa faci pe bune scoala nu te inscrie la facultati private. In Romania toate aceste facultati private sunt doar niste fabrici de diplome.

Succes!

| immortalfaith a răspuns:

Daca te referi la facultate in general ar fi Politehnica (automatica si calculatoare) sau Academia de Politie

| Robi1444 a răspuns (pentru immortalfaith):

Ce politehnica ma? vorbeste psihologie.

| immortalfaith a răspuns (pentru Robi1444):

"Asa ca stiti cumva care e cea mai buna facultate din Bucuresi?" nu vad ca a mentionat si de psihologie aici, my bad.

| Ailyne explică:

Se intelege ca vorbesc despre o facultate de psihologie din Bucuresti (scuzati ca nu am scris corect in intrebare, m-am grabit).