| AlyRO a întrebat:

Buna! Am o intrebare legata de specializarile din cadrul facultatii. Daca merg la Facultatea de Stiinte Economice, pot urmari specializarile Administrarea afacerilor si contabilitate si informatica de gestiune? Adica sa merg pe doua specializari in acelasi timp, e posibil?

Răspuns Câştigător
| Iustiii170520 a răspuns:

Bună! Îți poți alege o singură specializare, pe cea care îți stârnește interesul mai mult, simți că te descurci mai bine în domeniul respectiv și din urma căreia îți vei alege un loc de muncă ulterior. happy