| Jazzberry12 a întrebat:

Am o intrebare pentru liceeni, dar nu numai. Ce asteptari aveti de la viitoarea voastra viata de student? Care credeti ca sunt diferentele intre a fii elev si a fii student? Multumeschappy

1 răspuns:
| 4ndr3i a răspuns:

Diferentele sunt foarte mari.zic eu..ai mai multe perspective atunci cand esti student.vei vedea si tu.(o sa primesti mai multi bani de la parinti, vei cunoaste persoane din alte tari, iti maresti anturajul si multe alte chestii)