| devilwarYurI a întrebat:

Am o problema foarte grava,anul acesta urmeaza sa dau examenul de bacalaureat,si nu stiu nimic la subiectele de tip argumentativ,ce pot sa fac? Va rog ajutati-ma,ca e jale, cu "J" mare.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Problema este gravă că așa ai vrut TU!
Pui mâna și înveți, faci meditații, te "combini" cu coleg/ă pentru a învăța.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Niiiicu a răspuns:

Salut,e simplu, trebiue doar sa inveti, bacul nu este un examne greu

| Allinn a răspuns:

Pai te poti duce la pregatire sau poti sa incepi sa inveti tu. Si nu gandi negativ, gandeste pozitiv happy. Totul va fi bine daca inveti.

Răspuns utilizator avertizat
| AddyTakaBlack a răspuns:

Carte + tu = burta pe cartewinking