| Lalysuka a întrebat:

Am si eu o problema: cum sa fac sa nu imi mai fie frica de profesoara mea de matematica? Stiu ca suna ciudat,dar de exemplu daca iau o nota mica, oricat de mica ar fi ea, parintii nu ma cearta, dar urla ea la mine. Cum sa fac sa nu imi mai pese de ea si de tipetele ei? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Gh0st234 a răspuns:

Daca iti este frica de profesoara de matematica, cand vorbeste cu tine, nu o baga in seama, gandeste-te la alt ceva de ex:ce sa fac dupa scoala? Am avut si eu problema dar cand profesoara tipa, nu o ascultam, m-am pus de invatat si gata.AM SCAPAT DE DOAMNA,, STRES''

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

La ce scoala esti tu? La liceu meu e invers, profi se tem de elevi.

| tenshi261 a răspuns:

Si la mine profa e nebuna...dar incerc sa nu o bag in seama cand se ia de mine>

| Azre a răspuns:

laughing ii razi in fata! ii spui doaman profesoara numai tipati la mine! nu stiu sa rezolv problema nu trebuie sa tipati la mine. Alta solutie nu vad!

| nicolaevieru a răspuns:

Straduiestete sa iei nota mai mare

| Lalysuka explică (pentru nicolaevieru):

Nu e vorba neaparat ca iau o nota mica... daca iau si un 9 tipa ca vai de ce nu am fost atenta si bla bla bla...