| Troublemaker a întrebat:

Buna,as avea o intrebare.
Sunt la profil de filologie dar pe viitor mi-as dori sa dau la facultati cu alt profil gen IT sau medicina
Daca as luat meditati si m-as pregati de pe acum, as avea sanse sa intru?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La IT e destul de complicat, ei nevoie de multa matematica... cu medicina cred ca e mai simplu

| SimonaSimona01 a răspuns:

Daca vrei cu adevarat asta a sa reusesti.De ce ai ales filo? A sa ai mult de recuperat si trebuie sa bagi multi banii in pregatirii pentru asemeanea profiluri.dar bafta