| colibaba a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb ce liceu iti trebuie ca sa devii garda de corp si ce exercitii fac ei pentru ca asta mi-as dori va rog sa-mi raspundeti. happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti trebuie muschi si sa stii sa dai cu pumnul nu liceu

| colibaba explică (pentru suntserios):

Asi dori sa-ti multumesc pentru raspuns si inca o intrebare daca nu te superi ca sa devii garda de corp nu-ti trebuie o anumita academie si sa stii un fel de lupta? Te rog sa-mi raspunzi si inca o data multumesc. happy

Răspuns utilizator avertizat
| colibaba explică (pentru PrazPrăzescu):

Da mersi dar in ce ziar mai anume daca stii te rog sa-mi spui mersi happy.