| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Buna. Aseara am un avut un vis foarte ciudat si lucid, si anume ca prietena mea mi-a spus adio in fata si am inceput sa plang in hohote..parea atat de real incat m-am trezit si aveam lacrimi..eram atat de trist. Avem o relatie mai dificila, e cam distanta si rece. Ce ar putea sa semnifice acel vis? Funda

Răspuns Câştigător
| Celestina003 a răspuns:

Îți e teama că o pierzi.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu inseamna nimic, crezi in vise?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că ți-a spus adio.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu inseamna nimic, este doar un vis.

| Frank51 a răspuns:

Aș spune ce am visat eu aseară dar e cam mică media de vârstă laughing

| RobertMoon a răspuns:

Visele nu semnifică mare lucru. Ele apar in urma amestecării în subconștientul tău a mai multor gânduri sau întâmplări. În cazul tau daca ai avut un vis nașpa legat de relația de care zici că nu este tocmai ok pare ceva normal.

| Alverto a răspuns:

Înseamnă că vei câștiga la loto maine și în drum spre casa vei da de un elefant ce te va mânca

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Inseamna ca Sauron isi aduna armata in Mordor si vrea sa cucereasca lumea!

| Green66 a răspuns:

Înseamnă că te vei logodi cu verișoara ta și vei fugi cu ea in lume.

| Saiko10 a răspuns:

Visul ala nu inseamna ceva neaparat, dar daca ea e rece si relatie are probleme poate te astepti sa va despartiti, eu zic sa te ti bine si sa nu fi atat de suparat daca va despartiti. e mai bine sa nu ti prea mult la o relatie care se duce pe pl.