| anonim_4396 a întrebat:

Buna,azi am avut bacul la geografie si din greseala am tras o linie pe foaia de examen, in colt ..foarte subtire si scurta! am intrebat profesorul supraveghetor daca s-ar putea considera semn, si a spus ca nu insa acum stau cu frica in san!
Voi ce spuneti?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Hai las' că totul va fi OK! Nu îți mai umple sufletul cu frământări care te pot încărca cu energie negativă. Învață în continuare. Success!

| ywar a răspuns:

Si noi de unde dracu sa stim? Un profesor mai nebun o poate considera semn si poate duce la anularea lucrarii. Cum ti-o fi norocul. Vezi rezulatele pe 1 septembrie. Daca e bara la geografie, atunci e clar de ce. Vezi-ti de celelalte probe. Concentreaza-te pe alte lucruri. Bafta!

| Yurisa a răspuns:

Depinde de profesor.
Sunt unii care pot sa o observe si sa nu o bage in seama, altii care se crizeze si sa ti-o anuleze.

| G510 a răspuns:

Stai calm. Și cei care corectează sunt oameni, au dat și ei o grămadă de examene la viața lor... Nu ți se va anula nimic. Ar fi absurd.

| Anonim2htqbf a răspuns:

Sa mori.tu? A fost o greseala, se mai intampla...profesorul a zis clar ca nu e semn! Daca nu poti vorbi frumos, de ce nu te poti abtine?

| Anonim2htqbf a răspuns:

Vorbitul frumos tine de cei 7 ani de acasa, pe care tu nu ii ai din cate se vede!