| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Luni cand am avut bacul la romana si am completat foaie de examenal acolo cu pentru*)... am scris examen de bacalaureat pe un rand si pe tabla era pe doua randuri si am intrebat-o pe doamna supraveghetor daca este bine si mi-a zis ca da.
Problema e ca miercuri am scris tot asa si domnul supraveghetor m-a pus sa schimb foaia.
Acuma intrebarea vine asa: care sunt sansele sa imi fie considerat semn la romana si daca imi este considerat semn ce se va intampla?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca sunt sanse, atata vreme cat un profesor a acceptat si altul nu. Acum depinde de cine va corecta testul tau, daca si acela va considera ca este semn, sau nu.
Vin totusi si intreb, de ce ai preferat sa scrii diferit, daca pe tabla era scris doar intr-un anume fel?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Sincer nu stiu ce a fost in capul meu dar acum nu mai pot schimba nimic

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa speram ca nu vor da vreo importanta acestui lucru, odata ce un profesor a spus ca-i ok, chiar si asa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba la scoală acolo.

| Sofer a răspuns:

A avut el fixata aia sa fie pe doua rânduri. Nu e considerat niciun semn.

| Carolina1972 a răspuns:

Nu stiu. dar noua la ambele materii ne-a zis sa compectam cu atentie si sa scrie pe primul rand EXAMEN DE si sub
BACALAUREAT

| anonim0028 a răspuns:

Nu este semn. Unii profesori au o fixatie cu chestia asta cu "randurile". Randurile alea sunt ca sa ai tu loc sa scrii tot ce trebuie sa scrii, nu trebuie sa fie ca la ‘carte’. Stai calm!