| queeny a întrebat:

Azi am luat orarul - versiunea finala. Sunt clasa a 8-a si am 5 ore pe zi (joia, martea) si 6 ore in restul zilelelor. Mie mi se par putine. Anul trecut am invatat in fiecare zi pana la 2.

E normal? straight face

10 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Eu am lunea, joia si vinerea 6 ore, martea 5 ore si miercurea 7 ore. deci e mai bun programul tau

| Laue a răspuns:

Din cate am inteles s-a dat ordin de la... sa ii spunem doar "Minister" ca sa se faca mai putine ore, intrucat elevii sunt suprasolicitati. Personal, sunt la liceu in clasa X si fac 31 de ore, fata de 32 cate faceam anul trecut.

| Iuly006 a răspuns:

Da si ar trebui sa te bucuri de asta.

| Anonim1045 a răspuns:

Eu fac 21 de ore pe sapt...parca...

| yojapo a răspuns:

Eu am avut mai multe ore din cauza ca faceam germana (limba materna cica), dar s-ar putea sa faci asa putine din cauza optionalelor care s-au anulat

| Gabrielle16 a răspuns:

Eu am 6 ore in fiecare zi, mai putin vinerea.La noi la scoala se incep orele la 13:00 si se termina la 19:00, deci e numai bun programul tauwinking

| Kenny a răspuns:

Si te plangi? =]

| dragos12 a răspuns:

De ce sa nu fie normal?

| varnacas a răspuns:

Eu am 40 ore pe saptamana deoarece facem italiana germana spaniola portugheza stiinte sociale gatit sport optional civica istoria intregii lumi geografia intregii lumi

| varnacas a răspuns:

Am uitat de teatru si dansuri atelierul de creatii alte domenii limbi vechi islamice tamila limba araba medicina limbi mai moderne ca armeana rusa greaca ungara bulgara turca suedeza norvega si danemarca multa arheologie 2 ore pauza de masa