| PrincessA01 a întrebat:

Azi am sustinut proba scrisa la limba romana in cadrul examenului de bacalaureat si am ramas cu o mare incertitudine inceea ce priveste urmatorul aspect. In momentul in care am cerut a doua foaie de examinare din cauza emotiilor si putinului timp ramas, am inceput sa scriu contunuarea comentariului pe o alta pagina decat prima... am scris un singur cuvant, pe care l-am taiat cu o linie orizontala, dupa care am contunuat sa scriu pe pagina care trebuia. La numerotare, mi-ai trecut-o ca pe o pagica scrisa, hasurata in rest unde era gol...
Este posibil ca acest lucru sa se considere semn si sa mi se anuleze lucrarea, este destul de evident... iar una dintre doamnele supraveghetor mi-a atras atentia asupra acestui fapt...
Ma puteti ajuta cu un raspuns mai concret? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca e asta motiv sa-ti anuleze. Cred ca e evident ca e o greseala.

| anamariarot a răspuns:

Nu o să-ți anuleze lucrarea, stai liniștită. E normal să-ți numeroteze orice pagină, atât timp cât ai scris ceva pe ea.