| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre modificarile actuale in structura familiei romanesti?

5 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Care modificari? Structura familiei nu s-a modificat...a ramas aceeasi ca intotdeauna. Detaliaza daca vrei sa te ajutam.

| NoChanceForUs a răspuns:

Vrea sa zica (atentie, urmeaza cacofonie!) ca are o tema si trebuie s-o rezolve.

| GANGSTA_6132 a răspuns:

Vrei sa zici ca ai probleme de familie?

| GANGSTA_6132 a răspuns:

Mmm.gay.wahahaha...stiu 2 aicea. unde sunt...traiesk de vreo 7 anipfff

| Marina_4745 a răspuns:

De exemplu persoanele de acelasi sex care intemeiaza o familie.