| AleeSsandraa a întrebat:

Bunahappy ce se intampla daca nu ai o medie neinchietata pe semestru I? Nu este vorba de corigenta, doar ca azi am avut o problema si nu am ajuns la scoala, iar maine cand va trebui sa sa ma asculte nu se fac ore. Deci o sa mi-o incheie pe semestrul al doilea? Materia este romana si am doar 2 note si ne trebuiau 3, suntem 3 colegi in aceasta situatie.

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

O sa te asculte cand se vor face ore, probabil mediile vor fi incheiate la inceputul semestrului 2, mai ales ca nici maine nu se fac ore.
O seara buna.

| Public22 a răspuns:

Nasol, dar o s-a cam ramai repetenta draga!

| Public22 a răspuns:

Nu te lua dupa nimeni, o sa ramai repetenta, te asigur.

| Public22 a răspuns:

Repetento!

| Public22 a răspuns:

Sa-mi spui si mie cum e sa repeti un an, da?

| BluishAngel a răspuns:

Hey happy
Nu te lua dupa astia de aici, nu o sa ramai nici corigenta, nici repetenta. S-ar putea sa te asculte dupa vacanta ( mai ales ca nu esti numai tu in situatia asta ) sau o sa va puna nota pe activitate (cel mai sigur). Nu prea ai de ce sa iti faci griji happy

Răspuns utilizator avertizat
| 123junior a răspuns:

Ramai corigenta si media se face asa: media de pe al-2-lea semestru+nota din corigenta. Funda.

| popescuvasile0909 a răspuns:

Nu se face mai asa. Doar prostii aud pe aici. Nu ramai nici corigenta, nici repetenta, nici nu iti incheie media in sem 2... Cel mai probabil iti va dubla o nota pe care o ai in catalog sau iti va pune o nota pe activitatea de la ora.