| Madalina957 a întrebat:

Cei care sunteti studenti sau ati fost la ASE imi puteti spune daca merita sa merg la una dintre facultatile departamentului? Se poate face practica? Este usor sa ti gasesti un loc de munca dupa terminare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, la ASE inca iti gasesti destul de usor de munca.

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

De ce trebuie sa fi fost student tocmai acolo? Am fost student la alte facultati. E o facultate buna, iti gasesti de lucru sigur.

| Crackman a răspuns:

Ase era economie?
Daca da mai bine te faci sudor in port.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crackman):

Fara gluma, dar ai dreptate.
salariul de sudor e mare in comparatie cu ase-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ase-ul are numai facultati de nimic(in afara de vreo 2 unde intra aia cu note mari, cica).
facultate de diplome. mai bine iti vezi de treaba sau te indrepti spre ceva cu adevarat folositor.