| CrazYDroP a întrebat:

cine ma poate ajuta la matematica in legatura cu probabilitatea? Adica exercitii de genul: Intr-o cutie sunt X bile rosii si negre. Probabilitatea ca bila extrasa sa fie rosie este de...Ma rog eu am dat un exemplu la intamplare ca sa intelegeti ce am vrut sa spun. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| newbie74 a răspuns:

Cat de nesimtit/a poti fii
Astea trebuie sa le stii de la scoala nu sa te ajutam NOI!

| CrazYDroP explică (pentru newbie74):

Nu esti obligat sa ma ajuti tu... Daca ai o profesoara de matematica buna sau te duce mintea mai mult decat pe mine asta nu inseamna ca esti simtit si eu nesimtita(asa ti-am si dezvaluit minunatul mister ca sunt fata).Si pun pariu ca nici tu nu stii anumite lucruri care,, trebuie sa le stii de la scoala"!

| CrazYDroP explică (pentru newbie74):

Si din cate observ, din intrebarile tale ai grave probleme de gramaticawinking!