| BBAlyss a întrebat:

Buna
Daca la evaluarea nationala la matematica, la subiectul 3, problema 1 la a am scris 30 radical din 2 si la b 45 de grade dar nu am scris si rezolvarile ma puncteaza?

Astept raspuns.

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, evident că nu. Va fi clar pentru corector că acele răspunsuri au fost obţinute de la altcineva, îmi pare rău.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
S-ar putea sa fii punctata daca dai de un om cu inima mai buna, cu 1-2 puncte.Dar, in mod normal nu, fiindca nu ai respectat cerinta!
Iti doresc sa fii punctata cu punctajul maxim si sa-i rupi pe toti!
Succes! :*

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

1 punct din 5 happy sau 0, 5p
Sper că te-am ajutat!

| passenger a răspuns:

Partial!

| Akira a răspuns:

Hmm.Nu ai citit sus unde scria " Se cer rezolvări complete"?