| shoriceludebiblioteca a întrebat:

Buna deci am o nelamurire suntem in anul 2012 atunci cum au disparut dinozauri acum cateva milioane de ani?

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

N-au mai avut loc pe arca lui noe si i-au inghitit apele.

| usernameSg0 a răspuns:

Pai....ani nu s-au numarat de cand a aparut omul. Daca asta vroiai sa intrebi.

| 13524 a răspuns:

Au disparut din cauza unui meteorit care a lovit golful Mexicului acum 60 de milioane de ani, animalele nemai avand hrana, apa sau oxigen si din cauza inghetului(pentru ca la impactul meteoritului cu Pamantul a dus si la,, pierderea,, soarelui, animalele ne mai avand caldura, au murit).

Răspuns utilizator avertizat