| iceman_7199 a întrebat:

Salut, as dori sa ma intorc din Italia in Romania la liceu.
Voi termina aici clasa 8a(terza media, pentru cunoscatori) cu examenul luat. Ca sa ma intorc in ro, va trebuii sa dau un examen, sau in cel mai rau caz sa repet clasa? Multumesc anticipat de un eventual raspuns happy

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Pai adevarul este ca nu vei trebui sa dai nici un examen, dar cred ca va trebui sa repeti clasa, aici in Italia este foarte usoara scoala(stau in Italia)si eu sunt in clasa a 8-a si m-am interesat pentru un liceu in romania.Va fi dificil sa inveti la liceu in RO dar asta este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs