| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Buna e greu la profilul stinte ale naturii? Eu vreau sa devin doctor veterinar cam ce ar trebui sa urmez dupa?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este greu, dar numai daca-ti si place. Dupa ce vei deveni medic veterinar trebuie sa mai inveti pentru a deveni doctor.

| SometimesIneedHELP a răspuns:

E destul de bun daca vrei sa devii doctor. Se poate urma si un profil matematica-informatica atata timp cat inveti bine la biologie si chimie. Numai ca este cam greu. Trebuie sa urmezi o facultate de medicina veterinara.